גאון פתרונות מים

גאון פתרונות מים

גאון פרוייקטים

חברת גאון פתרונות מים הינה הזרוע הביצועית של קבוצת גאון. החברה הוקמה במטרה לתת מענה כולל לצורך ההולך וגובר לפתרונות מתקדמים בתחום תשתיות הזורמים- תחת קורת גג אחת.

החברה מספקת מגוון רחב של פתרונות איכותיים בעלי ערך מוסף המבוססים על שימוש אפקטיבי בטכנולוגיות מתקדמות כמו גם ידע וניסיון מקצועי עתיר שנים בתחום תשתיות הולכת מים וטיפול בשפכים, דלק וגז, תעשייה, התפלה ועוד.

לקוחות החברה נהנים מפתרון מקיף ומשולב בתחומי המימון, תכנון, הקמה, תפעול, תחזוקה וניהול תוך מינוף היתרונות של החברות הבנות, כל אחת מובילה בתחומה.

הידע והניסיון של גאון פתרונות מים, באמצעות החברות הבנות, כולל מגוון רחב של תחומים:

  • צינורות המזרח התיכון- החברה הוותיקה בישראל לייצור צינורות פלדה עד " 120
  • פלסים- מתמחה בפיתוח, ייצור ושיווק צנרת פלסטיק לשימושים מגוונים למעלה מ-60 שנים.
  • מדי ורד- מתמחה בייצור ושיווק של מדי מים ופתרונות למדידת מים המשלבים טכנולוגיות WIFI מהמתקדמות בעולם.
  • הכוכב מגופים- מפתחת, מייצרת ומשווקת מגופים ליישומים שונים; הולכת מים, שפכים, כיבוי אש כימיקלים ועוד.
  • שגיב- החברה המובילה בישראל ביצור ויצוא ברזים כדוריים, ואביזרים למים, גז, דלק ושמן.
  • פלגל- חברה מובילה בתעשיית הפלסטיק המתמחה בייצור צנרת ביתית, צנרת לתשתיות, תעלות ופרופילים.
  • תשתיות הדרום- מתמחה בשיווק מוצרי תשתיות, אינסטלציה ובנין.
  • גילוון- מספקת שרותי גילוון איכותיים בטבילה עבור מוצרים עד 12 מטר.

לרשות לקוחות החברה, מערך של צוותים הנדסיים, מעבדות מתקדמות, צוותים של שירותי שדה מקצועיים ומיומנים, מחלקות מחקר פיתוח ועוד מה שמאפשר מתן פתרון ייעודי מקצועי ומדויק.

החברה מקיימת שיתופי פעולה אסטרטגיים עם גופים מובילים בארץ ובעולם בתחום תשתיות הזורמים תוך פיתוח יתרון תחרותי ע"י שמירה על חדשנות טכנולוגית והרחבת השירותים המוצעים ללקוחות.

סל המוצרים כולל ניהול רכש, ניהול פרויקט, מימון, תפעול, תחזוקה, יעוץ פיננסי, בחינת כדאיות כלכלית ועוד. מה שבא לידי ביטוי במתן מענה  גמיש בהתאם לצרכי הלקוח/ הפרויקט ובמודלים כלכליים שונים: BOO ,BOT ,BOOT ועוד.

הניסיון והאיתנות הפיננסית של הקבוצה, מאפשרים לגאון פתרונות מים לתכנן ולבצע מגוון רחב של פרויקטים בסדרי גודל שונים ובכלל זה מגה פרויקטים בצורה מדויקת ומוצלחת.

 היכולת לתת פתרון כולל, משולב ומותאם אישית עבור כל פרויקט תוך שיתוף פעולה עם חברות יצרניות מהמובילות במשק מהווה יתרון המבטיח תשואה מקסימלית ללקוח.

החברה חרטה על דגלה את נושא האיכות בכלל ואיכות הסביבה בפרט ופועלת ללא לאות לשמירה על איכות השירות, איכות הסביבה והבטיחות של עובדיה.

כחלק מתפיסה זו, במיוחד בפרויקטים של מתקני התפלה וטיפול בשפכים, אנו עושים ככל האפשר למזער את הטביעת הרגל הסביבתית כמו גם צימצום נזקים סביבתיים פוטנציאליים החל משלב התכנון.

הדרישה ההולכת וגדלה בארץ ובעולם למגוון פתרונות מבחינת סל המוצרים והשירותים ולדרגת מומחיות וביצוע  גבוהים במיוחד, חייבה את הגורמים הפועלים בשוק לשתף פעולה. גאון פתרונות מים מיישמת הלכה למעשה את הצורך בשיתוף הפעולה  למעשה החברה מאגדת את היתרונות והניסיון המוכח שהצטבר במשך עשרות שנים בחברות היצרניות המרכיבות את הקבוצה  ומציעה פתרונות סינרגטיים ללקוחותיה.

 

פרויקטים נבחרים:

ISOLAR

החברה לקחה חלק בפרויקט תרמו-סולארי מהגדול בסוגו בעולם. במסגרתו הוקמה, תחת גאון אחזקות, חברה ייעודית בשם I Solar Green Tech שמטרתה להוביל תכנון, ייצור, הקמה ואספקה של צנרת ואביזרים נוספים למתקן תרמו-סולארי בקליפורניה, ארה"ב. הפרויקט הוערך בכ-50 מיליון דולרים וכלל שירותי תפעול ותחזוקה עם השלמתו.

 מתקן ההתפלה בפלמחים

קבוצת גאון אחזקות הייתה שותפה להקמה של  מתקן התפלת מי ים בפלמחים ( BOO ). המתקן פועל בהצלחה מזה כ-10 שנים ומספק כיום כ-90 מיליון קוב מים בשנה לערים הסמוכות.

 מטש ליבנים

הקמת מכון לטיהור שפכים ברמת ליבנים מכון הטיהור משרת אוכלוסייה המונה כ 45000 נפש ומיועד להרחיב את פעילותו בעתיד.

 

צור קשר

הודעתך נשלחה בהצלחה
 
התחבר
EN
אתר זה אינו נתמך על ידי הדפדפן שלך אנא הורד גוגל כרום