גאון פתרונות מים

גאון פתרונות מים

גאון פרוייקטים

גאון חברה לפתרונות מים (ג'י, דאבליו, אס) בע"מ, חטיבת הפרויקטים של קבוצת גאון אחזקות, מספקת מענה מקיף ומשולב לפרויקטים בתחום תשתיות המים, הגז והשפכים. לקוחותיה של החטיבה נהנים מהזדמנות לעבוד עם הקבוצה הגדולה והמובילה בישראל בתחומי התשתיות הזורמות.

חטיבת הפרויקטים מציעה, תחת קורת גג אחת, מעטפת יוצאת דופן של ניסיון, טכנולוגיה, הנדסה, ניהול, מימון, הקמה, תפעול ותחזוקה. החטיבה מתפקדת כזרוע ביצועית אקטיבית וחותרת להציב סטנדרט בינלאומי בלקיחת חלק בפרויקטים מורכבים על פי מודלים של TK, B.O.O ו-B.O.T.

על גאון אחזקות (www.gaon.com)

גאון אחזקות היא חברה ציבורית בעלת וותק של כ-20 שנה אשר מובילה את ענפי הפיתוח והניהול של התשתיות הזורמות בישראל. החברה מספקת פתרונות לתאגידים ומפעלים תעשייתיים, הן במגזר הפרטי והן במגזר הציבורי. קבוצת גאון אחזקות כוללת חברות יצרניות מובילות בתחומי התשתיות הזורמות, כולן מהגדולות והידועות בישראל, וחלקן מהוותיקות בתחומן:

  • צינורות המזרח התיכון
  • פלסים
  • מדי ורד
  • שגיב
  • הכוכב
  • ATC
  • קרן השקעות בתחומי הקלינטק – אקווה אגרו.

לצד חברות הקבוצה, על שלל חברות בנות נוספות שפועלות תחתן/לצדן, גאון מקיימת שיתופי פעולה עם גופים מובילים בעולם. במקביל היא עומדת בחזית הטכנולוגיה ושואפת באופן מתמיד להשתלב בענפים חדשים, במיוחד ענפים אשר שמים דגש על היבטים שנוגעים להגנת סביבה, אנרגיה ירוקה, טכנולוגיה חכמה ועוד.

על חטיבת הפרויקטים

לאור הידע הרב שהצטבר בקבוצת גאון ומפעליה לאורך עשרות שנים, ותודות לאין ספור פרויקטים מוצלחים, הוחלט על הקמתה של חטיבת פרויקטים ייעודית. ההחלטה על הקמת החטיבה נולדה מתוך ביקוש הולך וגובר ליחידה מאורגנת היטב שתפעל מתוך קבוצת גאון אחזקות וזאת בכדי להעמיד לרשות הלקוחות את התשתית והידע הרב ביישום פתרונות ושירותים המתמחים בתחומי המים והזורמים המשלבים טכנולוגיות חכמות.

חטיבת הפרויקטים של גאון מהווה חיבור יחיד מסוגו של חברות ישראליות יצרניות אשר עומדות בתקנים הישראלים והבינלאומיים המחמירים ביותר. אי לכך, לרשותה מערך צוותי הנדסה, מעבדות מתקדמות, מעטפת שירותי שדה, מחלקות מחקר ופיתוח, רשת קשרים ענפה (עם הגופים הציבוריים והפרטיים המובילים בתחום תשתיות המים והגז), גב כלכלי איתן וחוזק פיננסי.

לחטיבת הפרויקטים יש את היכולת לתת פתרון כולל ומשולב שהינו שלם הגדול מסך חלקיו לטובת כל דרישות הפרויקט, כולן או מקצתן. החטיבה מספקת תכנון הנדסי, ניהול רכש, ניהול פרויקטים, מימון, תפעול, תחזוקה, ייעוץ פיננסי, בחינת כדאיות כלכלית ועוד. העבודה מול חטיבת הפרויקטים מתמודדת עם מלוא האתגרים הכרוכים בניהול פרויקט והופכת את המבוזר לכדי כתובת אחת. החטיבה מומחית בהקמה וניהול פריסת תשתיות מים, מתקני טיפול במים, מתקני התפלה, מדידת מים חכמה (קר"מ), השבת מי קלחין, פתרונות למגזר החקלאי ועוד.

היות שחטיבת הפרויקטים מקיימת שיתופי פעולה הדוקים עם חברות מובילות בעולם, אינטראקציה זו מאפשרת לה להרחיב את סל שירותיה עם מניפה של טכנולוגיות קצה ופתרונות חכמים.

רפי איפרגן, מנכ"ל החטיבה

בראש חטיבת הפרויקטים עומד רפי איפרגן אשר בין השנים 2012-2016 ניהל את מפעל צינורות המזרח התיכון בקבוצת גאון אחזקות. עוד בטרם לכן שימש איפרגן כסמנכ"ל הנדסה וטכנולוגיות בחברת מקורות. במסגרת תפקידו הבכיר במקורות עסק איפרגן בתכנון והקמת פרויקטים מורכבים בשוק המים במדינת ישראל לרבות ביצוע וייזום פרויקטים ומגה-פרויקטים.

פרויקטים מרכזיים

I Solar – לקיחת חלק בפרויקט תרמו-סולארי מהגדול בסוגו בעולם. במסגרתו הוקמה תחת גאון אחזקות חברה ייעודית בשם I Solar Green Tech. חברה שמטרתה להוביל תכנון, ייצור, הקמה ואספקה של צנרת ואביזרים נוספים למתקן תרמו-סולארי בקליפורניה, ארה"ב. הפרויקט הוערך בכ-50 מיליון דולרים וכלל גם שירותי תפעול ותחזוקה עם השלמתו.

פלמחים – קבוצת גאון אחזקות הייתה שותפה להקמת מתקן התפלת מי ים בפלמחים. המתקן פועל בהצלחה מזה כ-10 שנים ומספק כ-30 מיליון קוב מים בשנה לערים הסמוכות.

מט"ש ליבנים – קבוצת גאון אחזקות לקחה חלק משמעותי בהקמת מכון טיהור שפכים ברמת ליבנים המשרת אוכלוסייה של 45,000 נפש ומיועד להרחיב פעילותו ל-65,000 בני אדם עד שנת 2020.

צור קשר

הודעתך נשלחה בהצלחה
 
התחבר
EN
אתר זה אינו נתמך על ידי הדפדפן שלך אנא הורד גוגל כרום